powrót do aktualności

05

czerwca
2013

Mamy „Złotą Piątkę”!

WYNIKI

Wybraliśmy pięć zespołów, które zagrają na festiwalu!!! Dziękujemy wszystkim zespołom za zgłoszenia. To była wielka przyjemność przesłuchać Wasze nagrania, jednocześnie wielka trudność wybrać tylko pięciu finalistów.
 
Finałowa piątka  (kolejność alfabetyczna)


Cinemon (Kraków)
Dead Efforts (Warszawa)
FairyTaleShow (Ząbkowice Śląskie)
Kind off (Łódź)
Sayes (Tarnów)

 
Jury wyłoniło również zespoły, które znajdują się na liście rezerwowej, w razie braku możliwości przyjazdu któregoś z w.w. zespołów (kolejność przypadkowa, w razie odwołania występu jednego z zespołu ze „Złotej Piątki” Jury zbiera się ponownie i głosuje nad poniższymi kapelami):
 
Lista rezerwa (kolejność alfabetyczna):

Anomy (Bielsko-Biała)
Black Radio (Łódź)
Hope (Poznań)
Jester (Poznań)
Przeciwziemia (Wrocław)
Straight Jack Cat (Kraków)


Gratulujemy Wszystkim! Jury pragnie dodatkowo podziękować następującym zespołom: Shoe Laces, Tune, Moose The Tramp, The Frosts, RusT, Noodle Inc, Bregma, Overcolored, I.O. Project,. Room Service, Frostbite, Lola Lynch, Bongostan – dostarczyliście nam wiele pozytywnych emocji i robicie kawał dobrej roboty. Jesteśmy również dumni z zespołów, które już u nas grały a zgłosiły się ponownie – Wasz poziom nadal nas zachwyca i potwierdzacie, że w przeszłości dokonywaliśmy właściwych wyborów, ale regulamin regulaminem, chcemy dać kolejne szanse innym. Równocześnie Jury ubolewa nad kiepską kondycją mocnego grania. Pamiętajcie też, że niestety nie bierzemy pod uwagę kapel, które są związane kontraktem z wytwórniami.

 

 


sponsorzy i parnerzy