• Nazwa zespołu: Glasspop

 • Miejscowość: Poznań

Glasspop

O ZESPOLE: GLASSPOP to nowy zespół który powstał w 2016 roku w Poznaniu. Tworzą go ("nie-nowi" lecz) doświadczeni muzycy znani z takich zespołów
jak: UFly, Hot Water, Chupa, Wolna Sobota, Alpha Dog, Tfaruk Love Communication... „Glasspop to odpowiedź na nasze muzyczne poszukiwania i próba zdefiniowania samych siebie jako artystów. Chcemy tworzyć i być na muzycznej scenie na swoich własnych zasadach” - mówią muzycy. 
Klasyczne instrumentarium: wokal, gitara, bas i bębny dają szorstką, energetyczną, prawdziwie rock’n’rollową duszę, a wykorzystanie sampli i elektronicznych brzmień dodaje świeżości co powoduje że ich twórczość jest bezkompromisowa i wolna od ograniczeń. 
  FAKTY: 
W czerwcu 2017 miała miejsce premiera pierwszego singla: „I Need somebody” który pojawiał się w radiostacjach: Radio Victoria, Radio Koszalin, Radio Poznań oraz rozgłośniach studenckich.

Drugi singiel „Perfect Illusion” zagościł na antenie kolejnych stacji: m.in. Muzo FM, PR „Czwórka”, Eska Rock, Radio Szczecin. Dzięki współpracy z agencją Gordeon Music Promotion (Niemcy) - w chwili obecnej trwa promocja singli na rynku niemieckim. W listopadzie zespół rozpoczął koncerty promujące pierwszą płytę „Stranger in the mirror”, której premiera odbyła się 8 grudnia. KONCERTY: 
Do tej pory Glasspop zagrał z duńskim zespołem: MEW (Berlin, Warszawa, Gdańsk) - Listopad 2017 r. kilka koncertów radiowych: MUZO.FM, Radio Szczecin ,koncert na głównej scenie WOŚP w Poznaniu oraz na małej scenie Pol’and’rock Festival 2018.

Lista utworów

Skład zespołu

 • Marcin "Maverick" Kujawa

  Vocal

 • Piotr Tarnawski

  bas

 • Maciej Zdanowicz

  Gitara

 • Antek Cepel

  Perkusja

Galeria zdjęćsponsorzy i parnerzy