powrót do aktualności

24

marca
2014

Zgłoś kapelę na Rock in Mińsk Fest 2014!

Stowarzyszenie Niezależna Inicjatywa Kulturalna zaprasza wszystkie kapele niemające podpisanego kontraktu płytowego do udziału w ósmej edycji festiwalu Rock In Mińsk Fest. Wystarczy do 31 maja 2014 roku wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie www.rimfest.pl


Festiwal odbędzie się 28 czerwca 2014 na dziedzińcu Pałacu Dernałowiczów w Mińsku Mazowieckim (plac przed MDK). W ramach festiwalu rozegrany zostanie otwarty konkurs dla zespołów z terenu całego kraju, niemających podpisanego kontraktu płytowego. Na przeglądzie wystąpi maksymalnie 5 zespołów wybranych na podstawie wcześniejszych eliminacji, polegających na selekcji nadesłanego materiału z nagranymi utworami. Po zakończeniu występu wszystkich zespołów zakwalifikowanych do udziału w przeglądzie, równolegle z obradami jury, wystąpią gwiazdy wieczoru. 


Jak co roku zapraszamy zespoły do nadsyłania zgłoszeń za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wystarczy wypełnić prosty formularz i załączyć swoje utwory. Na zgłoszenia czekamy do 31 maja 2014! Postanowiliśmy zastosować zasadę – wygrany zgarnia wszystko! Będzie o co walczyć! Wygrany będzie też zobowiązany do zagrania pełnego 45 minutowego koncertu następnego dnia, w niedzielę 29 czerwca. 


Przypomnijmy – podczas dotychczasowych edycji Festiwalu, wystąpiły takie zespoły jak: HappySad, 2TM2,3, LIPALI oraz Acid Drinkers, Voo Voo, Kim Nowak, Power of Trinity, Luxtorpeda, Indios Bravos. Jurorami Rimfestu byli: Olaf Deriglasoff, Robert Brylewski, Adam Wolski, Paweł Kostrzewa, Małgorzata Halber, Marek Wiernik, Piotr Kędzierski, Piotr "Makak" Szarłacki, Małgorzata Kaczmarek oraz wielu innych dziennikarzy i muzyków. Od 4 lat festiwal wpisuje się w Festiwal 4M – Mińsk Mazowiecki Miasto Muzyki. 


Przejdź do formularza i zgłoś zespół: TU 

 

***

Patronat medialny: Fabryka Zespołów, Radio Dla Ciebie, Twoje Wirtualne Miasto Mińsk Mazowiecki.

Sponsorami wydarzenia są Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki, CartPoland, Centrum Stomatologii Medexcellence (Topolowa 4), autoryzowany sklep Levi’s Jerzy Gryz w Mińsku Mazowieckim.

 


sponsorzy i parnerzy